Ξεκίνησαν οι εγγραφές νηπίων στους Βρεφονηπιακούς και Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Ιλίου
Ξεκίνησαν οι εγγραφές νηπίων στους Βρεφονηπιακούς και Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Ιλίου , μετά την οριστικοποίηση των πινάκων του προγράμματος «Εναρμόνιση οικογενειακής και επαγγελματικής ζωής» της Ε.Ε.Τ.Α.Α.
Έτσι, από τις 5 Ιουλίου ξεκίνησε η κατάθεση αιτήσεων των δικαιούχων προς το Δήμο Ιλίου , οι οποίες θα γίνονται δεκτές έως και 14.07.2017 και ώρες από 09:00 το πρωί έως 12:00 το μεσημέρι, στο Γραφείο της Διεύθυνσης Προσχολικής Αγωγής (Νέστορος 101, 2ος όροφος).
Με την κατάθεση της αίτησης ενδιαφέροντος, οι δικαιούχοι θα πρέπει να προσκομίσουν και την αντίστοιχη αξία τοποθέτησης (voucher).
![](https://www.athenswest.gr/wp-content/uploads/2017/07/βομπιρακη1-2-300x288.jpg)
Εντεταλμένη Σύμβουλος στους Βρεφονηπιακούς και Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Ιλίου είναι η κυρία Νίκη Βομπιράκη , που μαζί με το επιστημονικό και βοηθητικό προσωπικό προσφέρουν υψηλού επιπέδου υπηρεσίες στον ευαίσθητο αυτό τομέα .